КАТАЛОГ
Фільтр
Ціна
від до грн
Тип мотоцикла
1200
Максимальна швидкість, км/год
1204
Робочий об'єм двигуна, см3
1298
1209
Номінальна потужність, кВт (к.с.)
1213
Розташування розподільного вала
1216
Балансувальний вал
1218
Коробка передач
1222
Тип переднього гальма
1225
1227
Тип заднього гальма
1228
Підвіска заднього колеса
1258
Кількість місць
1235
Висота по сидінню водія, мм
1236
1237
Захист ніг пасажира
1240
Кофр для мотошолома
1243
1242
1244
Сортувати за:

Мопеди

Мотоцикли дедалі більше набирають популярності не лише у чоловіків, а й серед жінок, а також підлітків. Вирішивши освоїти перший двоколісний, зверніть увагу на мотоцикл до 125 кубів. Він характеризується помірною потужністю, але практичністю та універсальністю, що робить ефективним його щоденне використання для пересування у справах та дозвілля.

ТМ «SPARK» асоціюється у мотолюбителів із доступністю та надійністю завдяки впровадженню інноваційних технологій та ретельному контролю якості. Тому, якщо хочете купити мотоцикл до 125 кубів з обмеженим бюджетом та бути впевненими в ньому, вибирайте «SPARK». Ви будете приємно вражені широким асортиментом моделей у каталозі 2023 року!

Чому вони такі популярні?

Розберемося, чому мотоцикл з об’ємом двигуна до 125 кубів здобув таку популярність. Насамперед цей малокубатурник складається з простого та надійного комплектовання. Він невибагливий до якості паливно-мастильних матеріалів, а його мотор заводиться з півоберта.

Це чудовий транспорт для щільного міського трафіку, що заощаджує кошти. Ви можете спокійно дістатися у справах та вільно планувати день — маневровість техніки вражає. Компактні розміри не заставлять хвилюватися щодо паркування. Мотоцикл «SPARK» до 125 кубів вільно почувається на трасі. По бездоріжжю він пересувається досить м’яко, їзда по піску, бруду чи мокрій траві також не спричиняє проблем.

Технічна сторона питання

Не зайвим буде розглянути технічні особливості, які вирізняють бюджетний мотоцикл до 125 кубів «SPARK».

Потужність не завжди вирішує все…

На всіх малокубатурниках встановлені 4-тактні мотори, призначені для тривалої безперервної експлуатації. Класична повітряна система ефективно охолоджує двигун та обслуговується без проблем. Легкі мотоцикли до 125 кубів розганяються до 85 км/год, а витрата палива в середньому становить усього 2,5 л/100 км. Ефективно передає потужність на колесо ланцюговий привод.

Гроза міських джунглів

Завдяки механічній 4-ступеневій коробці передач та м’якому зчепленню китайський мотоцикл до 125 кубів впевнено почувається на асфальті, не виляє на поворотах та зухвало підіймається по схилах. Враховуйте, що МКПП дешевше за автомат, коли дивитесь, скільки коштує мото до 125 кубів.

Підвіска показує добрі результати по місту та бездоріжжю — спереду телескопічна вилка, ззаду — маятника система. Легкосплавні диски коліс витримують навантаження та нерівності дороги. Високе гальмівне зусилля забезпечує барабанна система, а може бути й у комбінації з дисковою.

Щоденний комфорт без компромісів

Недорогий мотоцикл до 125 кубів порадує високою вантажністю (до 150 кг). Тому можете планувати перевезення вантажів або поїздки удвох. Пряма посадка в конструкції байка зменшує втомлюваність під час руху. Він маневровий та зрозумілий у керуванні: відразу реагує на команди райдера, розганяючись чи зупиняючись, не затримуючись у заторах. Кожна з моделей має свій неповторний образ, доповнюваний високоякісним пластиковим облицюванням. Водночас ціна на мотоцикл до 125 кубів цілком демократична!

Незаперечні плюси байка до 125 кубів

За темпами продажів новий мотоцикл до 125 кубів насамперед характеризується функціональністю. Водночас заслуговують на увагу такі особливості:

  • Високий експлуатаційний ресурс та прохідність. А звернувшись у наш інтернет-магазин, ви обов’язково отримаєте гарантію на техніку.
  • Доступність, наявний асортимент запчастин та простота конструкції. Це дає можливість проводити обслуговування та ремонт без звернення в сервіс.
  • Багата комплектація та широкий вибір моделей. Ви зможете легко прийняти рішення, який мото до 125 кубів купити.
  • Компактність та економічність техніки. Для зберігання достатньо обмеженого простору та невелике споживання палива за інтенсивної експлуатації.
  • Безпека, що пов’язана з обмеженням швидкості. Особливо актуально для початківців.

Свобода, про яку ви мрієте, поряд!

Де купити мотоцикл , щоб не марнувати зайвого часу на пошуки та отримати високоякісну, а головне, доступну техніку? Пропонуємо звернути увагу на електронний торговельний майданчик бренду «SPARK»: лише перевірені байки, досвідчені менеджери та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви можете купити мотоцикл до 125 кубів в Україні з оперативним доставленням, зокрема в міста: Дніпро, Львів, Харків, Київ, Одеса, щоб вже завтра разом зі «SPARK» насолоджуватися свободою пересування!

мотоцикл 125 кубов, мотоцикл 125 куб, купить мотоцикл 125 кубов

мотоцикл 125 кубов, мотоцикл 125 куб, купить мотоцикл 125 кубов

мотоцикл 125 кубов, мотоцикл 125 куб, купить мотоцикл 125 кубов

Развернуть