КАТАЛОГ
Фільтр
Ціна
від до грн
Тип мотоцикла
1200
Максимальна швидкість, км/год
1205
1207
Робочий об'єм двигуна, см3
1210
1211
Номінальна потужність, кВт (к.с.)
1215
1367
Розташування розподільного вала
1216
Балансувальний вал
1218
1220
Коробка передач
1223
Тип переднього гальма
1227
Тип заднього гальма
1228
Підвіска заднього колеса
1258
1257
Кількість місць
1235
Висота по сидінню водія, мм
1237
1239
Захист ніг пасажира
1240
Кофр для мотошолома
1242
Сортувати за:

Мотоцикли дорожні

Шукаєте байк на всі випадки життя та для власного задоволення? Тоді на вашу увагу заслуговують дорожні мотоцикли. Завдяки своїм технічним характеристикам вони вважаються універсальною технікою для щільного міського трафіку та сільської місцевості в умовах бездоріжжя. Бувши вічною класикою, двоколісний може зовні нагадувати спортивний, не залишаючись непоміченим у потоці.

Сучасні моделі дорожників ТМ «SPARK» дарують ні з чим незрівнянне відчуття свободи та швидкості, чудове поєднання функціональності та доступності. Ви маєте нагоду вибрати та купити дорожній мотоцикл бренду з широкого асортименту (каталог 2023 року).

На що він здатен?

Попри помірну вартість, дорожній мотоцикл SPARK характеризується високою якістю складання та тривалим терміном служби.

Вибирайте та контролюйте потужність

Мототехніка комплектується 1-циліндровими 4-тактними силовими установками повітряного охолодження різної потужності. Так, якщо плануєте пересування містом або вам потрібен бюджетний дорожній мотоцикл для початківців, тоді краще вибрати зі 150-кубовим двигуном; а в разі наміру виїжджати за місто, долати перешкоди — 200 см³. Розігнатися до 100 км/год та вище можна з достатньо економічним паливоспоживанням (витрата не перевищує 2,8 л/год у найпотужніших моделях). Конструкція з низькою вагою поліпшує маневровість.

Комфорт та безпека подорожей

Вибір дорожнього мотоцикла для мандрівок передбачає особливу увагу до підвіски. Комбінація передньої телескопічної вилки й заднього маятникового амортизатора дають змогу насолоджуватися краєвидами, а не відчувати кожну вибоїну на дорозі. Ваша безпека без компромісів із дисковими гідравлічними гальмами або їхні комбінації з барабанними.

Широке різноманіття дизайнерських рішень не залишить байдужим у намірі купити новий дорожній мотоцикл. Широке двомісне сидіння, ергономічне розташування органів керування та пряма посадка дають змогу долати значні відстані без втоми.

Надійний дорожник на кожен день

Незалежно від того, що ви виберете, класичний дорожній мотоцикл або стильний молодіжний варіант, у будь-якому разі він матиме низку переваг:

  • достатньо потужний двигун за порівняно невеликого споживання палива;
  • маневровість та курсову стійкість забезпечує обтічна форма кузова з продуманою конструкцією та аеродинамікою;
  • простіше долати затори та знайти місце для паркування можливо завдяки компактним розмірам, які має недорогий дорожній мотоцикл;
  • простота та невисока вартість обслуговування (запчастини завжди є в продажу).

Коли цікавить універсальна «конячка»…

Якщо вас приваблює потужність, маневровість та стиль, але не знаєте, де купити дорожній мотоцикл, тоді завітайте на торговельний майданчик ТМ «SPARK». Не варто порівнювати ціни на дорожні мотоцикли в Україні — кращий варіант все одно знайдете в нас. Інтернет-магазин бренду забезпечує цілодобовий доступ до віртуальної вітрини техніки, що регулярно оновлюється, з вичерпними характеристиками та можливістю порівняння. Наші спеціалісти чудово знаються на байках, адже самі ними користуються. Географія доставлення охоплює всі куточки країни, зокрема міста: Дніпро, Харків, Київ, Одеса, Львів.

Завітайте на наш сайт сьогодні, щоб вже завтра насолоджуватися свободою та драйвом!

дорожній мотоцикл, купити дорожній мотоцикл, мотоцикл дорожній

дорожній мотоцикл, купити дорожній мотоцикл, мотоцикл дорожній

дорожній мотоцикл, купити дорожній мотоцикл, мотоцикл дорожній

Развернуть