КАТАЛОГ


Фільтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Електросамокати SPARK™: електричний самокат, дитячий електросамокат, електросамокат для дорослих

Зараз електричний самокат став головним хітом на тротуарах та велодоріжках. Зручно: відштовхнувся ногою, натиснув на газ і помчав. Самокат жваво набирає швидкість, майже безшумно ковзає по асфальту. Можна легко зганяти на роботу або зустріч, не побоюючись, що затримаєшся в дорозі, просто покататися по місту. «Засіб індивідуальної мобільності» до душі тим, хто полюбляє незалежність і хоче вчасно дістатися до мети, незважаючи на перебої в русі громадського транспорту та дорожні пробки. Адже для електросамокату дорога скрізь: тротуар, велосипедна доріжка.

Електросамокат для дорослих — справжня знахідка для людей, яким по роботі необхідно встигнути в безліч місць, наприклад — кур’єрів, листонош, працівників комунальних служб. Незважаючи на витонченість конструкції дорослий електросамокат має достатню міцністю і потужність, щоб господар не побоювався його перевантажити. Електросамокат для дітей допоможе школяреві не спізнитися на уроки. Мабуть, через маневреність і слухняність в керуванні, це єдиний наземний транспорт (не рахуючи гоночного), де людина називається пілотом. Відчути себе пілотом прагне молодь, яка купує самокат на акумуляторі для покатушок. Утворюються цілі компанії фанатів цього зручного і практично безшумного транспорту.

Електросамокат настільки популярний, що вже розробляються зміни в ПДР, щоб зробити його рівноправним учасником руху.

Основні переваги електросамокатів Spark

Електросамокат має багато відмінностей з іншими індивідуальними засобами транспорту. Найістотніші — портативність, компактність, мала вага. Майже всі якості можна вважати перевагами:

 • його можуть використовувати підлітки й дорослі, чоловіки й жінки;
 • швидко, за секунди складається або приводиться зі складеного стану в робочий — в три рухи;
 • не треба довго готувати до використання, можна їхати буквально відразу після того, як дістали з коробки;
 • з самокатом в руці неважко підійматися сходами або на ескалаторі;
 • можна покласти в багажник автомобіля та возити з собою на випадок пробок або непередбачених обставин.

Самокат електро- набагато швидший, і водночас безпечніший за свого безмоторного побратима. Адже під час руху на ньому не треба періодично відштовхуватися ногою. Увечері він реально освітлює дорогу, а ззаду видно його стоп-сигнал. Якщо на газ натиснути випадково, самокат стоїть — він стартує тільки з поштовху ногою. Сучасний дисплей покаже заряд акумулятора, швидкість, час та іншу важливу інформацію. Комфорт доповнюють антипрокольні шини, які не треба підкачувати, і приємні на дотик гумові руків’я на кермі.

Потужні електродвигуни, ємні компактні акумулятори, електронні контролери дають цьому бігунку швидкість та досить великий запас ходу.
Для їзди на самокаті не треба вибирати одяг — годиться все, що зручно. І навіть взимку, на відміну від мотоцикла, не потрібна спеціальна екіпіровка для захисту від вітру. У вогку погоду від бризок з-під коліс чудово захищає нижній щиток-підніжка. М’які пневматичні шини, якими оснащуються більшість самокатів, чудово скрадують нерівності асфальту й плитки на тротуарі.

Самокати Spark оснащені електродвигунами з великим моторесурсом — близько 3000 годин. Рухаючись зі швидкістю 20 км/год, за цей час можна покрити 60 тисяч кілометрів — півтора рази навколо світу, і до того ж — на власних ногах!

Особливості електросамокатів Spark

Електросамокати Spark годяться для експлуатації на майданчиках з твердим покриттям та тротуарах. Їх характеризує практичність, ергономічність. Складна конструкція і мала вага дають змогу взяти з собою в офіс, клас або аудиторію, позбавляють необхідності шукати місце для зберігання та вживати заходів проти викрадення.

Конструкція електросамоката Spark містить:

 • безщітковий двигун постійного струму, номінальною потужністю від 250 до 350 Вт. Він складає з колесом єдине мотор-колесо і розміщується на передній або задній осі;
 • компактний літієвий акумулятор, укріплений під майданчиком-підніжкою;
 • міцну й легку алюмінієву раму;
 • гальма дискові або електричні з функцією рекуперації.

Під час гальмування та руху по спуску вони виробляють електроенергію й заряджають акумулятор. Це збільшує запас ходу від зарядки до зарядки.

Основні технічні характеристики електросамокатів Spark:

 • максимальна швидкість руху 25 км/год;
 • запас ходу між підзарядками до 30-40 км (цього на день цілком вистачає);
 • максимальна вантажопідйомність 100-120 кг;
 • пневматичні або суцільні антипрокольні шини діаметром 20; 21,5 або 25,4 см.

Ті, хто хоче купити електросамокат недорого, обирають Spark. Адже, незважаючи на безліч переваг та насиченість найсучаснішими технологіями, ціна електросамокату Spark вельми помірна. До того ж компанія надає можливість купити електросамокат в розстрочку.

Купити електросамокат Spark — це значить стати незалежним від громадського транспорту і дорожніх пробок, отримати небачену до того свободу переміщення, розваги та нових друзів. Стильна зовнішність, виразний дизайн підкреслюють комфорт, якість та надійність електросамокатів Spark. Ті, хто придбав і перевірив техніку Spark в роботі, переконалися: вона не підведе. Spark дарує нові можливості!

Развернуть