КАТАЛОГ

Гарантія

Гарантія на велосипеди ТМ Spark


ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ`ЯЗАННЯ
Гарантія на велосипеди виробництва «AMT Трейд» становить 24 місяці на раму, та 1 рік на обладнання. Гарантія поширюється з дня продажу (або з моменту виробництва, якщо в паспорті не вказана дата продажу).

УМОВИ НАДАННЯ ГАРАНТІЇ:
• Гарантія поширюється на першого покупця, що використовує велосипед виключно в особистих цілях і не поширюється на велосипеди, використовувані для прокату, бізнесу або участі у велосипедних змаганнях.

• Велосипед може бути прийнятий на гарантійний ремонт тільки за умови пред`явлення: несправного велосипеда, розбірливо заповненого паспорта з датою продажу й печаткою/підписом продавця.

• Гарантія не покриває вартість компонентів, що вийшли з ладу в результаті природного зносу або механічного пошкодження в процесі експлуатації велосипеда.

• Рама, яка передається на гарантійну заміну, не повинна мати будь-яких видозмін у фарбуванні й не може бути надана окремо (в розібраному стані або знятою з велосипеда). Під гарантійні умови потрапляє тільки сама конструкція рами. Не потрапляють випадки пошкодження фарбування, а також знімні елементи, що призначені для кріплення перемикачів і аксесуарів.

• Для гарантійного ремонту велосипед має бути наданий в укомплектованому й у чистому стані. Забруднений велосипед майстерня має право не прийняти.

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ`ЯЗАННЯ НЕ ПОШИРЮЮТЬСЯ НА:
• періодичне технічне обслуговування велосипеда;

• природний знос матеріалів, компонентів та обладнання, до яких належать: шини, камери, ланцюг, зірки трансмісії, гальмівні колодки, троси, сорочки тросів, ручки керма, сідло, бокова поверхня обода, чашки й гайки рульової колонки та каретки, підшипники, механізми ручок перемикання та гальмівних ручок, втулки коліс, шарніри підвіски, амортизатори, амортизаційні елементи вилки, педалі, металовироби;

• пошкодження, що зумовлені падіннями, ударами, механічними пошкодженнями, дорожньо-транспортними пригодами, стихією, пожежею тощо;

• бічне або вертикальне биття коліс, деформацію ободів коліс;

• пошкодження, що пов`язані з проколами, порізами, розривами, передчасним зносом камер і велошин;

• ремонти з заміни запасних частин і комплектуючих, виконаних за бажанням Покупця;

• пошкодження або корозії, що виникли в результаті впливу будь-яких зовнішніх факторів, включно з відколами та подряпинами від каменів, впливу солі, граду тощо.

ЗНЯТТЯ ВЕЛОСИПЕДА З ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ:
• У разі непред`явлення розбірливо заповненого паспорта з вказаним серійним номером рами велосипеда, дати продажу й печаткою/підписом продавця.

• Якщо на велосипеді були встановлені (замінені) деталі (вузли) або внесені зміни в його конструкцію (чищення рами від фарби, просвердлення отворів, відпилювання частин, видалення/додавання деталей в амортизатори, встановлення дискових роторів більшого діаметра тощо).

• Якщо причиною несправності велосипеда виявилися: експлуатація з надмірними навантаженнями, недотримання або порушення правил (експлуатації, зберігання, контролю стану велосипеда відповідно до цього Керівництва).

• Використання виробу для підприємницької або професійної діяльності.

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ
ВЕЛОСИПЕДИ ДОРОЖНІ
РЕЖИМ ЕКСПЛУАТАЦІЇ: Велосипеди розроблені для експлуатації по асфальтованих дорогах, а також для руху по гравійних покриттях без втрати контакту між покриттям і покришками.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ: Їзда по дорогах із твердим покриттям, гравійних дорогах у хорошому стані.

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ: Їзда поза дорогами, гірська їзда, будь-які види стрибків.

Максимальне навантаження на велосипед – 110 кг, включно із загальною вагою: велосипедист/вантаж/велосипед. Окремі дорослі велосипеди можуть витримувати навантаження до 140 кг. Будь ласка, зверніться до виробника, щоб уточнити максимальне навантаження на конкретний велосипед.

ВЕЛОСИПЕДИ СПОРТИВНІ
РЕЖИМ ЕКСПЛУАТАЦІЇ: Велосипеди розроблені для експлуатації по асфальтованих дорогах, а також для руху по гравійних і покращених покриттях без втрати контакту між покриттям і покришками.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ: Їзда по дорогах із твердим покриттям, гравійних і ґрунтових дорогах у хорошому стані, велосипедних стежках і доріжках.

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ: Їзда поза дорогами, гірська їзда, будь-які види стрибків.

ПРИМІТКА: Деякі з велосипедів цього типу мають амортизатори, але ці системи призначені тільки для підвищення комфорту, а не для позашляхового використання. Деякі обладнані досить широкими покришками, що добре працюють на гравійних і ґрунтових дорогах. Інші, навпаки, постачаються з вузькими покришками, що дають змогу швидше їздити по твердих покриттях. Якщо ви плануєте багато їздити по гравію або ґрунті, сильно завантажувати велосипед, то попросіть продавця рекомендувати модель на порівняно широких покришках.

Максимальне навантаження на велосипед – 110 кг, включно із загальною вагою: велосипедист/вантаж/велосипед. Окремі дорослі велосипеди можуть витримувати навантаження до 140 кг. Будь ласка, зверніться до виробника, щоб уточнити максимальне навантаження на конкретний велосипед.

ВЕЛОСИПЕДИ ДЛЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ
РЕЖИМ ЕКСПЛУАТАЦІЇ: Велосипеди розроблені для експлуатації по асфальтованих дорогах, а також для руху по гравійних покриттях без втрати контакту між покриттям і покришками.

ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ: Їзда по дорогах із твердим покриттям, гравійних дорогах у хорошому стані.

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ: Їзда поза дорогами, гірська їзда, будь-які види стрибків.

Максимальне навантаження на велосипед – 60 кг, включно із загальною вагою: велосипедист/вантаж/велосипед.

КОНТРОЛЬ СТАНУ ВЕЛОСИПЕДА
ПЕРЕД КОЖНОЮ ПОЇЗДКОЮ
1. Перевірте роботу гальм. Понатискайте гальмівну ручку, водночас прокочуючи велосипед вперед-назад. Колеса мають чітко блокуватися.

2. Перевірте зусилля затискання колісних ексцентриків.

3. Перевірте тиск у покришках.

РАЗ НА ТИЖДЕНЬ (ПРИБЛИЗНО 100-200 КМ ПРОБІГУ)
1. Чистіть і змащуйте ланцюг (використовуйте спеціальні мастила на силіконовій або тефлоновій основі). Для очищення ланцюга використовуйте спеціальні очисники. Залежно від погодних умов і обсягу катання, інтервал міжсервісного обслуговування ланцюга може змінюватися.

РАЗ НА МІСЯЦЬ (ПРИБЛИЗНО 500-800 КМ ПРОБІГУ)

1. Перевіряйте стан зносу ланцюга, використовуючи спеціальний інструмент.

2. Перевіряйте стан підшипників у втулках, рульовій колонці, каретці, педалях.

3. Перевіряйте зусилля затягування шатунів. Для шатунів із посадкою на вал каретки – 35-40 н/м.

4. Перевіряйте зусилля затягування виносу й керма – 5-8 н/м.

5. Перевіряйте колеса на наявність торцевого й радіального биття. За необхідності виправте або замініть обід. Для цього знадобиться спицевий ключ (наполегливо рекомендуємо для цієї процедури звернутися до авторизованого сервісного центру).

6. Перевіряйте стан гальмівних колодок, якщо ви користуєтеся гальмами типу V-br, перевірте на знос стан гальмівної поверхні обода. Наявність спеціального проточування вказує, що обід ще придатний для використання. Якщо проточування починає «затиратися», обід потрібно замінити.

РАЗ НА СЕЗОН
1. Амортизаційна вилка потребує обслуговування – чищення/заміна сальників, заміна амортизаторної рідини (вилкове масло). За важких умов експлуатації (дощ, сніг, бруд) міжсервісний інтервал скорочується. Визначити необхідність обслуговування амортизаторів можна як візуально, так і відчувши зміни в роботі вилки.

2. Перевіряйте стан тросів і обплетення. Обплетення не повинно «розпадатися» в місцях контакту з упорами. Троси повинні мати гладку, без слідів закисання поверхню і вільно рухатися в обплетенні. За необхідності замініть троси й обплетення.

3. Замініть мастило у втулках, каретці, рульовій колонці (за умови, якщо підшипники можна розібрати для обслуговування).

У перші два тижні експлуатації (приблизно 100 км пробігу), проведіть перше ТО велосипеда. У нього входить:

• перевірка затягування шатунів на валу каретки (500 н/м);

• перевірка затягування рульової колонки, виносу, керма (болт якоря – 3 н/м, болти виносу – 5 н/м);

• перевірка натягу спиць;

• регулювання перемикачів і гальм.

ПРАВИЛА ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати велосипед у зібраному або розібраному стані потрібно зі злегка підкачаними шинами, щоб вони мали нормальну форму.

Приміщення, у якому зберігається велосипед, має бути сухим і не вразливим до коливань температури. Висока або низька температура, прямі промені сонця, близька відстань від джерел тепла спричиняють псування гуми. У сирому приміщенні металеві деталі велосипеда псуються від корозії.