КАТАЛОГ

Про насІсторія ТМ «SPARK» веде свій початок з 2003 року. Керівництвом компанії «ТД АМТ», яка в той час входила до складу об`єднання «Спецавтоматика» - одного з провідних українських імпортерів та виробників рухомої техніки, було прийнято рішення про створення нової лінійки мототехніки «SPARK». Такої мототехніки, яка була б найкращим чином пристосована для використання в умовах України, мала відмінні технічні характеристики і довгий термін експлуатації, але, в той же час, була цілком доступна за ціною широким верствам населення. У нову лінійку увійшли моторолери (часто їх називають «скутери»), легкі і середні дорожні мотоцикли, шосейні мотоцикли, триколісні вантажні мотоцикли, а також задньопривідні і повнопривідні квадроцикли. 

В результаті всебічного дослідження вподобань українських споживачів, ретельного аналізу конструктивних особливостей і технічних параметрів в поєднанні з суворою оцінкою якості виготовлення, були відібрані найкращі виробники вузлів і агрегатів для мототехніки «SPARK», розроблений фірмовий дизайн і складена оптимальна комплектація для кожного виробу. 

Моторолери, мотоцикли і квадроцикли «SPARK» - це надійна і красива техніка з оптимальним співвідношенням «ціна/якість». Широкий асортимент мототехніки «SPARK» постійно оновлюється і здатний задовольнити практично всі потреби покупців: від щоденних поїздок на роботу до далекого туризму, від перевезення сумки з продуктами з найближчого магазину до транспортування обладнання та вантажів в сільському або комунальному господарстві, від шосейних «погонялок» до ралі-рейдів по повному бездоріжжю. 

Збірка мототехніки здійснюється в Україні в складальних цехах «ТД АМТ». При цьому ще раз здійснюється суцільна перевірка якості перед збіркою вузлів, агрегатів та інших комплектуючих, а після складання виробів ВТК проводить комплексний контроль і тестовий прогін на всіх режимах. Це є додатковою гарантією того, що «залізні коні» «SPARK» не підведуть своїх власників і прослужать їм вірою і правдою довгий час. І хоча мототехніка «SPARK», як і будь-яка інша техніка, зношується і іноді ламається, та завдяки наявності в Україні виробничо-складської бази, а також розгалуженої мережі дилерських і сервісних центрів, її обслуговування і ремонт не представляють ніякої складності і здійснюються в стислі терміни. 

Вже друге десятиліття мототехніка «SPARK» інтенсивно експлуатується у всіх регіонах України і добре відома безлічі мотолюбителів і професіоналів. Для тих, хто цінує надійність і якість, але не має наміру переплачувати за них зайві гроші, «SPARK» - це вірний вибір.


Сервіс підтримки покупця

Власна сервісна служба та сервісні центри партнерів у всіх регіонах України

Привабливі ціни

Платиш тільки за якість

Сертифікована продукція

Надійність - Гарантія до 24 місяців

Доставка за 3 дні

Товар може бути доставлений покупцеві будь-яким зручним йому способом в будь-який кінець України

Офіційні представники в усіх регіонах України

Побачити наш товар можна на дорогах всієї України

Документальна підтримка покупця

Видається повний пакет документів для постановки товару на облік

Консультації

Наші компетентні менеджери проконсультують вас з будь-яких питань

Кредитні програми

Можливість придбання техніки в кредит в банках-партнерах