КАТАЛОГ

ЯК ОБРАТИ ХОРОШИЙ ВЕЛОСИПЕД В УКРАЇНІ

1198
ЯК ОБРАТИ ХОРОШИЙ ВЕЛОСИПЕД В УКРАЇНІ

Вибрати бюджетний велосипед у 2023 році буде набагато простіше, якщо ви вирішите купити велосипед SPARK. Український бренд, який стрімко набирає популярності серед любителів велоспорту.

Велосипед є найбільш популярним видом екологічно чистого транспорту. Він дарує ні з чим незрівнянне відчуття свободи, і кожен використовує його на власний розсуд. Можна покататися містом або підкорювати яри та косогори, блукаючи лісовими стежками.

Вибір бюджетного велосипеда в 2023 році суттєво спроститься, якщо ви вирішите купити велосипед «SPARK». Це вітчизняний бренд, що стрімко набирає популярності серед любителів катання на двоколісному. Компанія постійно розширює лінійку велосипедів, використовуючи передові технології та сучасні конструкційні матеріали, поліпшуючи технічні та експлуатаційні характеристики. Тому майбутній власник отримає невибагливий в обслуговуванні та надійний байк за приємною ціною.

Куди поїдемо?

У багатьох райдерів-початківців виникає питання: як підібрати сучасний велосипед та на що звернути увагу? Для початку потрібно зрозуміти, навіщо вам потрібен велосипед.

Джип серед велосипедів

Попри свою назву, гірський або МТБ байк прекрасно почувається не тільки в горах. Якщо вам подобаються позашляховики з яскраво вираженими рисами, то такий стильний велосипед припаде до смаку. Двоколісний дає змогу легко долати перешкоди на складних дорогах, забезпечуючи комфорт власнику, адже він посилений та великий, з широкими колесами та має амортизаційну вилку.

Якщо ви маєте намір обрати недорогий велосипед для пересування на роботу чи навчання, а дорожні умови складно назвати ідеальними, то це буде чудовий транспорт. Але, звичайно ж, його стихія — це бездоріжжя!

На всі випадки життя

Гібридний велосипед поєднує в собі характеристики міського та дорожнього. Для нього притаманна висока маневровість, що дає можливість з легкістю набирати швидкість й об’їжджати перешкоди, форсуючи дорожні затори. Такі двоколісні можна із впевненістю розглядати як швидкі велосипеди для міста.

На байк встановлюються колеса великого діаметра з дорожньою гумою середньої ширини. Тому асфальтом він їде краще гірського, але може рухатися й ґрунтовими стежками, забезпечуючи одночасно швидкість та комфорт. Він має більш зручну посадку та геометрію, стійкий та простий в керуванні. Такий велосипед підходить навіть для участі в велопоході.

Особливості рами

Відповідь на питання, по яким параметрам обрати велосипед починається з рами та її матеріалу. Сталева рама гнучкіша та забезпечує більшу маневровість на поворотах, поглинаючи сильні вібрації та пом’якшуючи удари, але має більшу вагу. Подорож двоколісним з алюмінієвою рамою здається легкою тому, що вона забезпечує більшу жорсткість, не просідаючи під час підйому. До того ж алюміній легше та стійкий до корозії.

Спеціалісти «SPARK» з багаторічним досвідом допоможуть визначитися, як підібрати велосипед за зростом та не помилитися. Адже від того, наскільки правильно виконаний підбір велосипеда за зростом, залежить зручність катання. Якщо рама надто велика або мала, то невдовзі ви відчуєте дискомфорт, надмірну втому й задоволення від їзди не отримаєте.

Коли важлива амортизація

Новий велосипед буде більш стійким до вібраційних та ударних навантажень, що виникають під час руху, а також зможе з легкістю долати перешкоди, якщо є амортизація. Залежно від наявності підвіски, велосипеди ділять на такі типи:

  • ригід — велосипед без амортизації;
  • хардтейл — передня вилка зі встановленим амортизатором;
  • двопідвіс — конструкція передбачає амортизацію обох коліс.

Коли необхідно вирішити, як вибрати якісний велосипед для прогулянок, то враховуйте, що амортизатор на додачу поглинає частину зусиль від того, що ви крутите педалі. Тому розвинути велику швидкість на рівній дорозі вдасться, якщо характеристика велосипеда передбачає відсутність амортизації.

Набираємо швидкість легко

Вагаючись, який велик придбати, враховуйте, що від діаметру коліс залежать швидкісні можливості. Колеса 26″ поєднують у собі добру керованість та високу швидкість розгону. Великі колеса (29″) з широкими покришками та гумою з «агресивним» протектором зумовлюють малу маневровість. Водночас байк котиться плавніше, легше переносить перешкоди та розвиває велику швидкість, краще її тримає. Можливо, дехто з вас ставить собі питання, як обрати велосипед, щоб було все — і накат, і добрий розгін, і керованість на високому рівні. Золотою серединою будуть колеса 27,5″. Та пам’ятайте, головне якнайбільше використовувати систему перемикання передач, що зробить їзду динамічнішою, швидшою та цікавішою.

Надійні гальма — запорука безпеки райдера!

Вибір велосипеда має враховувати безпеку майбутнього власника, основною складовою якої є надійні гальма. На велосипедах «SPARK» встановлюються обідні дискові гальма та відсутній варіант гальмування натисканням педалі у зворотному напрямку (барабанні гальма).

Високоефективні обідні гальма мають просту конструкцію, не так нагріваються й потребують менше зусиль для спрацювання, не навантажують втулку та спиці. Але вони чутливі до атмосферних опадів, зміни геометрії колеса та потребують обслуговування.

Дискові значно перевищують обідні моделі гальм за швидкістю та ефективністю, забезпечуючи моментальну зупинку навіть деформованого колеса. Складність їхнього налаштування компенсується майже відсутнім обслуговуванням, надійною роботою за будь-якої погоди. Тому ціна хорошого велосипеда в цьому випадку дещо вища.

Час приємних подорожей та гарного настрою

Якщо перебуваєте в пошуку, де купити велосипед хорошої якості, пропонуємо звернути увагу на надійні двоколісні «SPARK». Торгова мережа розвинена на території всієї країни (центральний офіс компанії розташований у м. Дніпро). Вам гарантована висококваліфікована допомога у виборі велосипеда, звернувшись у магазин велосипедів бренду.

Ми розуміємо, що вибір велосипеда може бути непростим завданням для новачка. Тому приділяємо особливу увагу кожному клієнту, щоб байк задовольняв не лише за розміром рами та амортизаційним характеристикам, а й враховував особисті побажання та потреби. І вже завтра ви відчуєте світ навколо по-іншому, коли немає меж — тільки дорога, вільний вітер і байк, що несе за обрій!

Коментарі

Написати коментар

Категорії