КАТАЛОГ

Моторолер SP125S-15

 • Рекомендована ціна:

  34 170 грн


Характеристики на Моторолер SP125S-15

∷Основні параметри
Тип моторолера Міський компактий
Робочий об'єм двигуна, см3 125
Максимальна швидкість, км/год 80
Кількість місць Двомісний
Вантажність, кг 150
Об'єм паливного бака, л 5,0
Номінальна витрата палива, л/100 км 2,1
Висота по сидінню водія, мм
Колісна база, мм 1285
Конструкційна маса, кг 83
∷Ергономіка
Приладова панель Комбінована вбудована в обтічник. Механічний спідометр, одометр, тахометр, індикація: рівень палива, дальнє світло, повороти.
Передня оптика Фара вбудована в обтічник, з лампою розжарювання. Покажчики поворотів з лампами розжарювання.
Задня оптика Задній ліхтар вбудований в обтічник крила, комбінований: гальмо, габарит. Покажчики поворотів з лампами розжарювання.
Протиугінна сигналізація Немає
Сидіння Дорожнього типу, напівжорстке, дворівневе.
Блокування повороту керма Від замка запалювання
Блокування замка запалювання Немає
Задній багажник Немає
Кофр для мотошолома Немає
Комплект інструменту (зип) Стандартний
Захистна накладка на глушнику Фарбована
Підніжки водія Плоска підлога
Підніжки пасажира Об'єднані з водійским
Додатково Обтікач керма
∷Двигун
Модель двигуна 1P52QMI
Номінальна потужність, кВт (к.с.) 5,8 (7,9)
Тип двигуна Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний
Тип палива Неетильований бензин з октановим числом не нижче 92
Тип охолодження Примусове повітряне
Діаметр циліндра / хід поршня, мм
Максимальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв 7000
Кількість і розташування клапанів 2, верхнє
Розташування розподільного вала
Система подачі палива Самоплив
Паливні фільтри Змінний на паливопроводі
Повітряний фільтр Поролоновий плоский з полімерною сіткою
Масляний фільтр Полімерна сітка
Об'єм картера двигуна, л 0,8
Тип моторного масла Напівсинтетичне SPARK 4T 10W-40 SAE 10W-40 API SL для 4-тактних мотоциклетних двигунів
Коробка передач Безступінчастий клиноремінний варіатор
Зчеплення Автоматичне відцентрове
Тип стартера Електростартер, кікстартер
Запалювання Електронне, CDI
Привід заднього колеса Хитний блок "двигун-трансмісія"
Напруга бортової електромережі, В 12
Генератор, (напруга, В) / (потужність, Вт) 14 / 85
АКБ - тип, ємність, А*год 5
∷Шасі
Рама Трубчастий каркас
Диск переднього колеса Легкосплавний литий 3-спицевий
Диск заднього колеса Легкосплавний литий 3-спицевий
Підвіска переднього колеса Телескопічна вилка
Підвіска заднього колеса Маятникова з двома амортизаторами
Амортизатори передні Масляні
Амортизатори задні Пружинні
Тип переднього гальма Дисковий гідравлічний
Тип заднього гальма Барабанний механічний
Гальмівна рідина
Розмір шин: (передня/задня) 3,50-10 / 3,50-10
Тип протектора (передній/задній) Дорожній шосейний
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 1760х650х1190


Двигун об’ємом 125 см³, потужністю 5,8 кВт (7,9 к. с.) з баланс валом.

Безступеневий клинопасовий варіатор.

Передні дискові гальма з двопоршневим супортом.

Задня пiдвicка з двома мастильнимиамортизаторами.

Механічна панель приладів: спідометр, індикатор палива, лічильник загального пробігу, індикатори ввімкнення покажчиків повороту та головного свiтла.

Стильна класична фара поздовжньої форми.

Переднi бічні світловідбивачі й задній світловідбивач на крилі, — для гарантування безпеки під час руху та на стоянці в темний час доби.

Міцний 3-спицевий диск з матовим порошковим фарбуванням.

Стильний задній ліхтар вбудований у заднє крило.

Протиугінний замок керма

Покажчики поворотів вбудованi в корпус

Уся оптика сертифікована за євростандартом.

Універсальні дорожнi шини «ґрунт/асфальт». Сертифіковані за євростандартом.

Сучасні стильні дзеркала з доброю оглядовістю.

Бiльш практична i зносостiйка тканина сидiння

Зручні напівм'які антифрикційні руків’я керма (забезпечують надійний хват керма і комфорт під час тривалих поїздках).


Гарантія на моторолериТМ SPARK

Гарантійні зобов’язання щодо проданих фізичним і юридичним особам моторолерів ТМ SPARK (далі — моторолер), які зареєстровані в установленому порядку та перебувають в експлуатації, підтримуються по всій території України.

Власник не має права експлуатувати моторолер на території України до проведення його реєстрації в установленому порядку, якщо інше не встановлено чинним законодавством України. В іншому разі гарантія на моторолер не поширюється. Офіційна гарантія на новий моторолер починає діяти після передачі моторолера власнику з обов’язковим внесенням даних про передпродажну підготовку в сервісну книжку. Власник підтверджує факт ознайомлення та особистої згоди із запропонованими умовами гарантії на моторолер.

Гарантійний термін експлуатації дорожнього моторолера складає 1 (один) рік зі вказаної в гарантійному талоні дати роздрібного продажу. Термін служби (ресурс) моторолера складає 3 (три) роки зі вказаної в гарантійному талоні дати роздрібного продажу. Термін амортизації моторолера складає 3 (три) роки зі вказаної в гарантійному талоні дати роздрібного продажу. Гарантійний термін зберігання становить 1 (один) рік з дати випуску моторолера.

Нормальна робота моторолера протягом гарантійного терміну гарантується за умови дотримання правил зберігання, експлуатації та обслуговування моторолера. Власник має право на безкоштовне гарантійне усунення виявлених технічних несправностей, експлуатаційних проблем і виробничих недоліків, ремонт і заміну вузлів і деталей, однозначно визнаних дефектами виробництва, виявлених і пред’явлених у період гарантійного терміну експлуатації. 

Гарантійне усунення несправностей усувається через ремонт або заміну несправних частин моторолера в сертифікованих сервісних центрах. У зв’язку зі складністю конструкції моторолера ремонт може тривати понад два тижні. Причину виникнення несправностей і терміни їхнього усунення визначають фахівці сервісного центру. 


УВАГА!

Моторолер приймається на гарантійне обслуговування тільки в повній комплектності, ретельно очищений від пилу і бруду, за наявності сервісної книжки та інструкції з експлуатації.


Під час виконання гарантійного ремонту гарантійний термін збільшується на час перебування моторолера в ремонті. Відлік доданого терміну починається з дати прийняття моторолера в гарантійний ремонт.

На оригінальні запасні частини, встановлені в період гарантійного ремонту, термін гарантії починається з дати їхнього встановлення та діє до закінчення їхнього терміну гарантії, але не більше терміну гарантії на моторолер.

Замінені за гарантією деталі та вузли переходять у розпорядження сервісного центру.

Після закінчення гарантійного терміну сервісні центри продовжують здійснювати обслуговування та ремонт виробу, але вже за рахунок споживача. Гарантійні зобов’язання зберігаються в разі зміни власника моторолера протягом гарантійного терміну, за відсутності порушень власниками (як новим, так і попереднім) вимог до експлуатації моторолера й умов гарантії.

Право на гарантійний ремонт не є підставою для інших претензій, зокрема: компенсації збитків користувачу або третім особам, пов’язаних із виниклою несправністю, прямих і непрямих витрат, пов’язаних із телефонними переговорами, втратою особистого часу, доставленням моторолера до місця обслуговування й у зворотному напрямку, комерційних чи моральних збитків тощо.

До складу комплекту супровідної експлуатаційної документації входять інструкція з експлуатації моторолера та сервісна книжка. Ведення та належне заповнення відповідних граф і таблиць, у яких є обов’язковим. Власник має дбайливо зберігати інструкцію з експлуатації та сервісну книжку. 


Гарантійні зобов’язання втрачають свою силу в такому разі:


 • Відсутність, нечитабельність, неправильне або неповне оформлення документів, що встановлюють право на гарантійне обслуговування та ремонт, наявність у цих документах виправлень або підчищень.
 • У разі повної або часткової відсутності, нечитабельності серійних номерів моторолера і двигуна, невідповідності серійних номерів моторолера, записаним у вищевказаних документах.
 • Недотримання правил експлуатації моторолера, наведених у цій інструкції, зокрема порушення регламенту технічного обслуговування.
 • Експлуатація несправного або некомплектного моторолера, що стала причиною виходу його з ладу.
 • Потрапляння всередину агрегатів моторолера сторонніх речовин або предметів.
 • Причиною виниклої несправності стало застосування нестандартних, неякісних або котрі  не мають необхідні властивості паливно-мастильних матеріалів.
 • Моторолер або окремі його частини й агрегати мають значні механічні або термічні пошкодження, явні сліди недбалої експлуатації, зберігання або транспортування.
 • Моторолер використовувався не за призначенням або з перевищенням, хоча б і короткочасним, допустимих параметрів експлуатації, зазначених у цій інструкції.
 • Проводився несанкціонований ремонт або спроба модернізації, зміна конструкції моторолера споживачем або третіми особами.
 • Несправність сталася в результаті дорожньо-транспортної пригоди або помилкових дій під час керування моторолером.
 • Несправність сталася в результаті прояву форс-мажорних обставин, незаконних дій третіх осіб, стихійного лиха або аномальних природних явищ (пожежі, повені, урагану, граду, дощу, блискавки, впливу промислових і хімічних викидів, кислотних або лужних забруднень, рослинного соку, продуктів життєдіяльності тварин, впливу каменів, піску, солі з дорожнього покриття тощо).


Гарантійні зобов’язання не поширюються на:

 • Операції з діагностики та поточного технічного обслуговування, періодичні регламентні роботи, чищення, налаштування, перевірки та регулювання тощо, якщо тільки вони не є необхідними під час проведення гарантійного ремонту.
 • Деталі, комплектовання та витратні матеріали, що підлягають заміні під час проведення регламентних робіт або піддаються природному зносу в процесі експлуатації моторолера та замінні в міру зносу — паси, фільтри, шини, свічки запалювання, гальмівні колодки та диск, колісні диски, елементи зчеплення, гумові ущільнювачі, плавкі запобіжники, колекторні електрощітки, електролампочки, світлодіоди, ПММ та заправні рідини тощо.
 • Наслідки ремонтних робіт, переобладнання та інші зміни, здійснені в ремонтних майстернях, що не належать до офіційної дилерської сервісної мережі.
 • Неповноту комплектації моторолера, яка могла бути виявлена під час його продажу.


Гарантійний термін експлуатації акумуляторної батареї становить 6 (шість) місяців від зазначеної в гарантійному талоні дати роздрібного продажу моторолера. Умови гарантії на АКБ аналогічні до умов гарантії на моторолер.

Написати відгук


Характеристики на Моторолер SP125S-15

∷Основні параметри
Тип моторолера Міський компактий
Робочий об'єм двигуна, см3 125
Максимальна швидкість, км/год 80
Кількість місць Двомісний
Вантажність, кг 150
Об'єм паливного бака, л 5,0
Номінальна витрата палива, л/100 км 2,1
Висота по сидінню водія, мм
Колісна база, мм 1285
Конструкційна маса, кг 83
∷Ергономіка
Приладова панель Комбінована вбудована в обтічник. Механічний спідометр, одометр, тахометр, індикація: рівень палива, дальнє світло, повороти.
Передня оптика Фара вбудована в обтічник, з лампою розжарювання. Покажчики поворотів з лампами розжарювання.
Задня оптика Задній ліхтар вбудований в обтічник крила, комбінований: гальмо, габарит. Покажчики поворотів з лампами розжарювання.
Протиугінна сигналізація Немає
Сидіння Дорожнього типу, напівжорстке, дворівневе.
Блокування повороту керма Від замка запалювання
Блокування замка запалювання Немає
Задній багажник Немає
Кофр для мотошолома Немає
Комплект інструменту (зип) Стандартний
Захистна накладка на глушнику Фарбована
Підніжки водія Плоска підлога
Підніжки пасажира Об'єднані з водійским
Додатково Обтікач керма
∷Двигун
Модель двигуна 1P52QMI
Номінальна потужність, кВт (к.с.) 5,8 (7,9)
Тип двигуна Одноциліндровий, чотиритактний, карбюраторний
Тип палива Неетильований бензин з октановим числом не нижче 92
Тип охолодження Примусове повітряне
Діаметр циліндра / хід поршня, мм
Максимальні оберти колінчастого валу двигуна, об/хв 7000
Кількість і розташування клапанів 2, верхнє
Розташування розподільного вала
Система подачі палива Самоплив
Паливні фільтри Змінний на паливопроводі
Повітряний фільтр Поролоновий плоский з полімерною сіткою
Масляний фільтр Полімерна сітка
Об'єм картера двигуна, л 0,8
Тип моторного масла Напівсинтетичне SPARK 4T 10W-40 SAE 10W-40 API SL для 4-тактних мотоциклетних двигунів
Коробка передач Безступінчастий клиноремінний варіатор
Зчеплення Автоматичне відцентрове
Тип стартера Електростартер, кікстартер
Запалювання Електронне, CDI
Привід заднього колеса Хитний блок "двигун-трансмісія"
Напруга бортової електромережі, В 12
Генератор, (напруга, В) / (потужність, Вт) 14 / 85
АКБ - тип, ємність, А*год 5
∷Шасі
Рама Трубчастий каркас
Диск переднього колеса Легкосплавний литий 3-спицевий
Диск заднього колеса Легкосплавний литий 3-спицевий
Підвіска переднього колеса Телескопічна вилка
Підвіска заднього колеса Маятникова з двома амортизаторами
Амортизатори передні Масляні
Амортизатори задні Пружинні
Тип переднього гальма Дисковий гідравлічний
Тип заднього гальма Барабанний механічний
Гальмівна рідина
Розмір шин: (передня/задня) 3,50-10 / 3,50-10
Тип протектора (передній/задній) Дорожній шосейний
Габаритні розміри (ДхШхВ), мм 1760х650х1190

Розвернути

Двигун об’ємом 125 см³, потужністю 5,8 кВт (7,9 к. с.) з баланс валом.

Безступеневий клинопасовий варіатор.

Передні дискові гальма з двопоршневим супортом.

Задня пiдвicка з двома мастильнимиамортизаторами.

Механічна панель приладів: спідометр, індикатор палива, лічильник загального пробігу, індикатори ввімкнення покажчиків повороту та головного свiтла.

Стильна класична фара поздовжньої форми.

Переднi бічні світловідбивачі й задній світловідбивач на крилі, — для гарантування безпеки під час руху та на стоянці в темний час доби.

Міцний 3-спицевий диск з матовим порошковим фарбуванням.

Стильний задній ліхтар вбудований у заднє крило.

Протиугінний замок керма

Покажчики поворотів вбудованi в корпус

Уся оптика сертифікована за євростандартом.

Універсальні дорожнi шини «ґрунт/асфальт». Сертифіковані за євростандартом.

Сучасні стильні дзеркала з доброю оглядовістю.

Бiльш практична i зносостiйка тканина сидiння

Зручні напівм'які антифрикційні руків’я керма (забезпечують надійний хват керма і комфорт під час тривалих поїздках).


Гарантія на моторолериТМ SPARK

Гарантійні зобов’язання щодо проданих фізичним і юридичним особам моторолерів ТМ SPARK (далі — моторолер), які зареєстровані в установленому порядку та перебувають в експлуатації, підтримуються по всій території України.

Власник не має права експлуатувати моторолер на території України до проведення його реєстрації в установленому порядку, якщо інше не встановлено чинним законодавством України. В іншому разі гарантія на моторолер не поширюється. Офіційна гарантія на новий моторолер починає діяти після передачі моторолера власнику з обов’язковим внесенням даних про передпродажну підготовку в сервісну книжку. Власник підтверджує факт ознайомлення та особистої згоди із запропонованими умовами гарантії на моторолер.

Гарантійний термін експлуатації дорожнього моторолера складає 1 (один) рік зі вказаної в гарантійному талоні дати роздрібного продажу. Термін служби (ресурс) моторолера складає 3 (три) роки зі вказаної в гарантійному талоні дати роздрібного продажу. Термін амортизації моторолера складає 3 (три) роки зі вказаної в гарантійному талоні дати роздрібного продажу. Гарантійний термін зберігання становить 1 (один) рік з дати випуску моторолера.

Нормальна робота моторолера протягом гарантійного терміну гарантується за умови дотримання правил зберігання, експлуатації та обслуговування моторолера. Власник має право на безкоштовне гарантійне усунення виявлених технічних несправностей, експлуатаційних проблем і виробничих недоліків, ремонт і заміну вузлів і деталей, однозначно визнаних дефектами виробництва, виявлених і пред’явлених у період гарантійного терміну експлуатації. 

Гарантійне усунення несправностей усувається через ремонт або заміну несправних частин моторолера в сертифікованих сервісних центрах. У зв’язку зі складністю конструкції моторолера ремонт може тривати понад два тижні. Причину виникнення несправностей і терміни їхнього усунення визначають фахівці сервісного центру. 


УВАГА!

Моторолер приймається на гарантійне обслуговування тільки в повній комплектності, ретельно очищений від пилу і бруду, за наявності сервісної книжки та інструкції з експлуатації.


Під час виконання гарантійного ремонту гарантійний термін збільшується на час перебування моторолера в ремонті. Відлік доданого терміну починається з дати прийняття моторолера в гарантійний ремонт.

На оригінальні запасні частини, встановлені в період гарантійного ремонту, термін гарантії починається з дати їхнього встановлення та діє до закінчення їхнього терміну гарантії, але не більше терміну гарантії на моторолер.

Замінені за гарантією деталі та вузли переходять у розпорядження сервісного центру.

Після закінчення гарантійного терміну сервісні центри продовжують здійснювати обслуговування та ремонт виробу, але вже за рахунок споживача. Гарантійні зобов’язання зберігаються в разі зміни власника моторолера протягом гарантійного терміну, за відсутності порушень власниками (як новим, так і попереднім) вимог до експлуатації моторолера й умов гарантії.

Право на гарантійний ремонт не є підставою для інших претензій, зокрема: компенсації збитків користувачу або третім особам, пов’язаних із виниклою несправністю, прямих і непрямих витрат, пов’язаних із телефонними переговорами, втратою особистого часу, доставленням моторолера до місця обслуговування й у зворотному напрямку, комерційних чи моральних збитків тощо.

До складу комплекту супровідної експлуатаційної документації входять інструкція з експлуатації моторолера та сервісна книжка. Ведення та належне заповнення відповідних граф і таблиць, у яких є обов’язковим. Власник має дбайливо зберігати інструкцію з експлуатації та сервісну книжку. 


Гарантійні зобов’язання втрачають свою силу в такому разі:


 • Відсутність, нечитабельність, неправильне або неповне оформлення документів, що встановлюють право на гарантійне обслуговування та ремонт, наявність у цих документах виправлень або підчищень.
 • У разі повної або часткової відсутності, нечитабельності серійних номерів моторолера і двигуна, невідповідності серійних номерів моторолера, записаним у вищевказаних документах.
 • Недотримання правил експлуатації моторолера, наведених у цій інструкції, зокрема порушення регламенту технічного обслуговування.
 • Експлуатація несправного або некомплектного моторолера, що стала причиною виходу його з ладу.
 • Потрапляння всередину агрегатів моторолера сторонніх речовин або предметів.
 • Причиною виниклої несправності стало застосування нестандартних, неякісних або котрі  не мають необхідні властивості паливно-мастильних матеріалів.
 • Моторолер або окремі його частини й агрегати мають значні механічні або термічні пошкодження, явні сліди недбалої експлуатації, зберігання або транспортування.
 • Моторолер використовувався не за призначенням або з перевищенням, хоча б і короткочасним, допустимих параметрів експлуатації, зазначених у цій інструкції.
 • Проводився несанкціонований ремонт або спроба модернізації, зміна конструкції моторолера споживачем або третіми особами.
 • Несправність сталася в результаті дорожньо-транспортної пригоди або помилкових дій під час керування моторолером.
 • Несправність сталася в результаті прояву форс-мажорних обставин, незаконних дій третіх осіб, стихійного лиха або аномальних природних явищ (пожежі, повені, урагану, граду, дощу, блискавки, впливу промислових і хімічних викидів, кислотних або лужних забруднень, рослинного соку, продуктів життєдіяльності тварин, впливу каменів, піску, солі з дорожнього покриття тощо).


Гарантійні зобов’язання не поширюються на:

 • Операції з діагностики та поточного технічного обслуговування, періодичні регламентні роботи, чищення, налаштування, перевірки та регулювання тощо, якщо тільки вони не є необхідними під час проведення гарантійного ремонту.
 • Деталі, комплектовання та витратні матеріали, що підлягають заміні під час проведення регламентних робіт або піддаються природному зносу в процесі експлуатації моторолера та замінні в міру зносу — паси, фільтри, шини, свічки запалювання, гальмівні колодки та диск, колісні диски, елементи зчеплення, гумові ущільнювачі, плавкі запобіжники, колекторні електрощітки, електролампочки, світлодіоди, ПММ та заправні рідини тощо.
 • Наслідки ремонтних робіт, переобладнання та інші зміни, здійснені в ремонтних майстернях, що не належать до офіційної дилерської сервісної мережі.
 • Неповноту комплектації моторолера, яка могла бути виявлена під час його продажу.


Гарантійний термін експлуатації акумуляторної батареї становить 6 (шість) місяців від зазначеної в гарантійному талоні дати роздрібного продажу моторолера. Умови гарантії на АКБ аналогічні до умов гарантії на моторолер.

Написати відгук

Зв'язатися з нами
Ваше ім’я:
Телефон
Коментар