КАТАЛОГ


МОТОЦИКЛИ «SPARK»

МОТОЦИКЛИ «SPARK»

Ні з чим незрівнянне відчуття свободи, яке дарує мотоцикл: вітер в обличчя доповнює рев мотора, адреналін та безмежна дорога попереду. Для чоловіків різного віку цей двоколісний став не просто засобом пересування, а транспортом для душі.

Високою популярністю серед райдерів користуються мотоцикли «SPARK». Молоде покоління приваблює сучасний динамічний дизайн та комфорт. Драйвери зі стажем, у намірі купити мотоцикл, зазначають високу якість, поліпшені характеристики бензинового двигуна та інших вузлів. Висока експлуатаційна надійність робить байки безпечними під час експлуатації, а невисока вартість — доступними широкому колу користувачів.

З повагою до клієнта та його потреб

Широкий асортимент та багата комплектація моделей, що містить каталог з мотоциклами «SPARK» 2023 року, змушують битися серця мотолюбителів ще швидше. З огляду на те, скільки коштує хороший мотоцикл, не зайвим нагадати основні переваги техніки бренду:

  • легка, продумана конструкція дає змогу використовувати байк у місті та за його межами;
  • великий бензобак, економічний та потужний двигун забезпечують тривалі подорожі;
  • чудова динаміка розгону до «сотні» гарантує шалені емоції;
  • деталі легкозамінні та ремонтопридатні, тому обслуговування буде маловитратним;
  • компактність не потребує окремого місця стоянки та великої площі для зберігання.

Класи мотоциклів «SPARK»

Якщо вирішили купити новий мотоцикл «SPARK» і не знаєте, з чого почати, то пропонуємо розібратися з їхніми класами, з огляду на призначення та технічні характеристики.

Феномен мотоциклів «125»

Невбивані 125-кубові мотоцикли характеризуються невеликою вагою та простотою в обслуговуванні. Бензин вони буквально нюхають, одночасно такий мотор не обділяє користувача динамікою та потужністю. Підвіска байка дає змогу легко з’їжджати з асфальту. Справжня робоча конячка, яка викликає лише захоплення у власника та оточення.

Цей недорогий мотоцикл чудово підійде початківцям, які готові освоювати чималі швидкості. Він безпечний у керуванні та дає можливість стрімко розвивати навички їзді.

Класика, що непідвладна часу

Дорожні дешеві мотоцикли характеризуються універсальністю — підходять для будь-яких цілей. Переважно використовуються на жорстких, рівних покриттях або на ґрунтових дорогах за легкого бездоріжжя. Будучи вічною класикою з простими та зручними органами керування, це сучасні мотоцикли, які характеризуються надійністю з ефективною аеродинамікою, даючи можливість розігнатися на трасі, одночасно забезпечуючи гарну маневровість та стійкість. Для далеких поїздок буде зручною пряма посадка пілота.

Двоколісний позашляховик: і нехай асфальт зачекає!

Якщо бажаєте купити мотоцикл в Україні, який зможе полоскотати нерви, то зверніть увагу на ендуро. Для цього є серйозні передумови. Потужність двигуна та довгоходові підвіски дають змогу з однаковим успіхом долати перешкоди, їздити по бездоріжжю або рухатися рівною дорогою з високою швидкістю. Переднє колесо більше, ніж заднє, що пов’язано з особливостями стабілізації байка під час руху. До того ж, порівнюючи ціни на нові мотоцикли, враховуйте, що колеса виключно на спицях, адже литі диски більше схильні до пошкоджень.

У кожного мотоцикла є свій маршрут

Необхідно керуватися не серцем, а холодним розрахунком, коли шукаєте сайт покупки мотоциклів. Спочатку вирішуємо, для якої мети купівля. Вважаючи за краще безпечну, впевнену їзду, бажано почати з малопотужної моделі, у протилежному разі зайві куби додаватимуть драйву. Головне — дотримання балансу «потужність-швидкість» та ваги байка для впевненого керування. Також враховуйте, що кожен мотоцикл, що надходить у продаж, передбачає свій стиль їзди та певну конфігурацію, тому неможливо визначити кращий!

Допоможемо втілити мрію в реальність

Вирішивши замовити мотоцикл в інтернет-магазині бренду «SPARK», питання на кшталт: де купити мотоцикли за доступними цінами, не буде вас хвилювати ні першого разу, ні надалі. Для цього ми створили зручний каталог, а швидко знайти потрібну модель допоможе фільтр пошуку. За відсутності досвіду на допомогу прийдуть досвідчені фахівці. Провівши передпродажну підготовку, пропонуємо мотоцикли з доставленням по Україні, зокрема в міста: Дніпро, Харків, Київ, Одеса, Львів та подбаємо про гарантію.

Дивіться на світ із сідла мотоцикла. Це цілком доступно, якщо вибрати «SPARK»!

мотоцикл
мотоцикли

купити мотоцикл недорого