КАТАЛОГ

Трансмісія L-TWOO: гідна альтернатива SHIMANO

573
Трансмісія L-TWOO: гідна альтернатива SHIMANO

Якщо ви маєте намір придбати велосипед, то одним із ключових питань є вибір системи перемикання швидкостей.

Якщо ви маєте намір придбати велосипед, то одним із ключових питань є вибір системи перемикання швидкостей. Перевіреним рішенням є різні трансмісії від різних брендів, а саме SHIMANO, SRAM та новинка L-TWOO: з широкого асортименту різних брендів можна підібрати надійні комплектуючі перевіреної якості для різної манери водіння. Але достатньо висока вартість «брендової складової» та подальша тенденція зростання ціни велокомплектую

В останні роки достатньо амбітним гравцем на ринку компонентів трансмісії велосипедів всіх типів стала молода китайська компанія L-TWOO. І це не випадковість, адже бренд виробляє запатентовані якісні компоненти за ціною бюджетних аналогів: задні та передні перемикачі, важелі перемикання передач, касети, шатуни. Являючись спеціалізованим виробником велосипедних комплектуючих, він займається дослідженням, проєктуванням, розробкою та виготовленням власної продукції. Завдяки впровадженню інноваційних рішень, L-TWOO пропонує широку номенклатуру велообладнання, яка отримала схвальні відгуки професіоналів.

Лінійка бренду закриває основні потреби двоколісних у масовому сегменті:

  • A-type (для гірських байків);
  • F-type (для складних моделей);
  • R-type (для шосейників).

Найпопулярнішою та найбільшою є А-СЕРІЯ (A-type). Базові моделі — А2 та А3. Відмінність А3 полягає тільки в тому, що монетки розраховані на перемикання 8 швидкостей. А5 йде вже на 8-9 швидкостей та під інший діапазон касети. АХ — це найстарші перемикачі в гірській лінійці. Вони побудовані на сучасних касетах із діапазоном від 10 до 52 зубців зірки (велосипеди SPARK AIR SHINE/BRIGHT, SPARK X750/X900). Компоненти цієї серії дозволяють на меншій кількості зірок та завдяки підбору передавального числа покращити швидкісні характеристики та керованість. Як наслідок, знижується вага байка та покращується комфорт катання, стає зручніше проводити обслуговування та транспортування.

При розробці трансмісії L-TWOO інженери насамперед приділяють увагу надійності та довговічності конструкції. У молодшій лінійці зовнішня сторона — це композитний матеріал, внутрішня сторона — сталевий лист та композитні деталі. Якщо розглядати лінійку вище (велосипеди SPARK AIR SHINE/BRIGHT, SPARK X750/X900), то в ній використовуються алюмінієві і сталеві комплектуючі. Компанія не заощаджує навіть на тросах перемикання. Наднизьке тертя цих елементів трансмісії забезпечує довшу роботу порівняно з розкрученими аналогами.

На компоненти L-TWOO переходять все більше виробників велосипедів. Це стає трендом не лише через доступну ціну. Адже продумано все до дрібниць, і обслуговування не виняток. Геометрія корпусу, навіть у бюджетних моделях, дозволяє підвести трос перемикання передач під оптимальним кутом, що впливає на чіткість і точність роботи трансмісії, а також збільшує термін його служби. Обидва обмежувальні гвинти розташовані у верхній частині перемикача і мають великий розмір, що перешкоджає зриву шліців під час їх регулювання і дозволяє зручно, а головне точно встановити крайні положення. Перемикачі надають доступ до гвинтів шестигранника, їх легко розібрати, не розмикаючи ланцюг. Налаштування виконується безпосередньо на шифтері керма.

Фактично китайський бренд L-TWOO входить у вузьке коло претендентів, здатних потіснити монополію визнаних авторитетів SHIMANO TA SRAM на ринку велосипедної трансмісії. Компанія L-TWOO пропонує більш укріплені, «живучі», ударостійкі та ремонтопридатні рішення, які більш цікаві порівняно з конкурентами за співвідношенням ціна/якість. Тому, якщо шукаєте бюджетний велосипед із надійною системою перемикання передач із найкращим співвідношеням ціна/якість — купуйте байки SPARK з трансмісією L-TWOO!

Коментарі

Написати коментар

Категорії